Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Конкурси "Найкращий читач?" Обираємо разом!
 

"Найкращий читач?" Обираємо разом!

у бібліотеці-філії №9 відбувся І-й етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач» 2016 р.9 березня у бібліотеці-філії №9 відбувся І-й етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач» 2016 р. У ньому брали участь учні шкіл №5, №25 та №38, вони ж – найбільші любителі друкованого слова і просто відмінники. 

Цього року на конкурсі ми вирішили трохи проекспериментувати: окрім оцінок журі, учасники одержували ще й бали один від одного, а також усі вони мали право задавати своїм колегам додаткові запитання.

Таким чином, змагання пройшло у більш доброзичливому руслі, а тісна взаємодія усіх присутніх допомогла вибрати найдостойніших фіналу учасників. 

Оцінювались яскравість виступу і представлення прочитаної книги, розуміння тексту, вміння аналізувати. Додаткові бали нараховувались за кількість прочитаних книг з поданих списків та за відповіді на додаткові запитання. 

З перших хвилин була видна чудова підготовка учнів. Представлені були книги у найрізноманітніших жанрах: від романтичних і пригодницьких історій до фантастики і детективів. Виступи урізноманітнювались цікавими розповідями про авторів, ілюструвались яскравими плакатами та малюнками.

Вразила нас і об’єктивність конкурсантів: більшість учасників віддала найвищі бали справді найцікавішим, на їх думку, презентаціям книг, а не обов’язково своїм колегам зі школи. Цікаво, що виступи, яким надало перевагу журі зібрали теж найвищі оцінки і від самих конкурсантів. 

Таким чином, нашими переможцями стали: серед учнів 6-х класів – Настя Кириченко, а серед семикласників – Іван Скриль (обоє зі школи № 38). Вони отримали у подарунок книги, а решта учасників – солодкі сюрпризи. 

Тож щиро побажаємо нашим фіналістам перемоги!

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets