Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Конкурси
 

Конкурси

Читачі міських бібліотек заявили про свої таланти участю в конкурсах

Для участі в обласному літературному конкурсі Першої читацької книги “Моєму маленькому братикові, сестричці” та обласному конкурсі творчих робіт “Дитинство — це гомін усюди”, які проводить Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського згідно з наказом управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, відібрані кращі роботи читачів дитячих бібліотек Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.

Детальніше...

Конкурс на краще читання байок Леоніда Глібова

12 березня в бібліотеці сімейного читання №3 був проведений конкурс на краще читання байок та віршів нашого видатного земляка Леоніда Глібова. Конкурс приурочили до 185-річчя від дня народження письменника.

Детальніше...

Kонкурс «Влада - друг бібліотеки»

У Полтавській центральній міській бібліотеці добра аура – її створюють працівники та друзі бібліотеки. Вже не уявляю найважливіші масові заходи без участі завідувачки сектору по роботі з молоддю відділу молодіжної політики та спорту виконкому Октябрської районної у м. Полтава ради Світлани Малиш.

Світлана Дмитрівна посприяла, щоб у районній молодіжній комплексній програмі були закладені кошти на фінансування культурно-масових заходів (придбання заохочувальних призів).

Детальніше...

Kонкурс «Пам’ять вічно жива»

7 травня у просторому читальному залі центральної міської бібліотеки відбувся конкурс «Пам’ять вічно жива», присвячений 66-й річниці нашої Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Цей відкритий мистецький захід був організований Полтавською обласною організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» (голова – Руслана Крайнова), у ньому взяли участь діти від 8 до 16 років із багатодітних та малозабезпечених сімей. Юні таланти проявили себе у номінаціях «патріотична пісня», «образотворче мистецтво» і «художнє та авторське читання».

Детальніше...

Нагородили переможців конкурсу «Людина і книга»

8 червня в центральній бібліотеці міста відбулося урочисте підведення підсумків та нагородження переможців першого (міського) відбіркового туру обласного конкурсу фоторобіт серед молоді Полтавщини «Людина і книга».

Детальніше...

Найкращий читач України - 2011(II етап)

11 березня у центральній бібліотеці міста Полтави змагалися, демонструючи свою начитаність, знання сучасної української та іншої дитячої літератури, ерудицію та артистизм учасники другого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України 2011 року».

Детальніше...

Найкращий читач України - 2011(I етап)

17 лютого в бібліотеці-філії № 9 відбувся I етап конкурсу «Найкращий читач України 2011». В конкурсі брали участь учні 6-7 класів 5, 9, 25, 38 шкіл міста - загалом 12 учасників. Журі складалося з працівників бібліотеки.

Оскільки переможців могло бути тільки двоє, журі опинилося в складному становищі, адже явно претендували на перемогу 4 учасники.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets