Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Конкурси
 

Конкурси

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України 2014» пройшов в бібліотеці №3

Бібліотека-філія № 3 і в цьому році долучилася до участі у традиційному Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Найкращий читач України 2014».

Конкурс є відкритим і проводиться щороку як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади II ступеня та бібліотеки. Його учасниками могли стати всі бажаючі учні 6, 7, 8 класів.

Детальніше...

I-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2014»

26 лютого 2014 року в бібліотеці-філії №13 для дітей пройшов I-й  етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2014» («Найкращий читач  України-2014»)

Цього року в ньому брали участь учні 6, 7, 8 класів   шкіл м. Полтави № 40, 33, 32, 30. Заявлених учасників було 14, які  змагалися за звання найкращого читача бібліотеки. Девізом  літературного змагання були такі слова: «Читай, як я ,читай зі мною, читай краще мне».

Детальніше...

Юні читачі бібліотеки № 6 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості

2013 рік оголошено Президентом України  В. Ф. Януковичем роком дитячої творчості. Важко описати значення творчості для дитини, інколи це дитяче хобі переростає у професію, або сенс всього життя. Тому бібліотека-філія № 6 і долучилась до світу дитячих захоплень!

Детальніше...

Бібліотекарі представили свої роботи на конкурс “Прикрасимо книжковий дім”

Відбувся обласний конкурс серед районних та міських бібліотек для дітей на кращий дизайн та оформлення приміщення бібліотеки “Прикрасимо книжковий дім”, зініційований і організований управлінням культури Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного.

Детальніше...

У бібліотеці- філії №6 відбулось підведення підсумків літературного конкурсу «ПОЕТИЧНА ПЕРЛИНКА»

15 вересня у бібліотеці-філії №6 відбулось підведення підсумків літературного конкурсу «ПОЕТИЧНА ПЕРЛИНКА». Конкурс проходив під девізом: «Любителі поезії об’єднуйтесь!». Протягом трьох літніх місяців до бібліотеки приносили власні вірші читачі бібліотеки і не тільки. У читальному залі бібліотеки організована виставка де представлені роботи всіх, хто брав участь у конкурсі.

Детальніше...

Роботи переможців першого етапу конкурсу “В об'єктиві — Дитинство” направили для участі в другому етапі

Завершився перший етап обласного конкурсу дитячих світлин “В об'єктиві — Дитинство”, який тривав до 12 травня. Розглядалися роботи в двох категоріях: перша — учасники віком 12-13 років, друга — 14-15 років. Журі, яке очолював голова Полтавської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Віктор Матосов, визначило переможців в обох категоріях.

Детальніше...

На другому етапі обласного конкурсу визначили найкращих читачів міста Полтави

12 квітня в центральній міській бібліотеці пройшов другий етап  обласного конкурсу “Найкращий читач Полтавщини — 2013”. У ньому взяло участь 16 юних читачів: 9 учнів 6-х класів і 7 учнів 7-х класів з гімназій, загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл та  НВК міста Полтави. Журі очолювала методист міського методичного кабінету Валентина Басенко.

Детальніше...

Підведені підсумки конкурсу “Шедеври творять аматори”

30 березня 2013 року в бібліотеці-філіалі №4 підведені підсумки конкурсу “Шедеври творять аматори”, в якому прийняли участь  27 користувачів бібліотеки.

59 неперевершених шедеврів, виконаних в техніці квілінг, орігамі, декупаж, витинанки представлені на виставці-вернісажі, яка була відкрита 12 лютого.

Детальніше...

Бібліотеки-філіали визначили своїх найкращих читачів 2013 року

21 березня, в Міжнародний день поезії, в бібліотеці-філії для дітей №13 проходив перший (відбірковий) етап обласного конкурсу “Найкращий читач Полтавщини — 2013”. Журі конкурсу оцінювало надані учасниками щоденники (критерії — кількість прочитаних книжок, ретельність і систематичність ведення щоденника), заслуховувало розповіді кожного учасника (це були учні 6-7 класів полтавських шкіл №30, 31 і 32) про улюблену книжку.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets