Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Конкурси
 

Конкурси

Перший етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» в бібліотеці-філії №13 для дітей

I етап  обласного конкурсу Найкращий  читач Полтавщини29 лютого в  бібліотеці-філії №13 проходив  I (відбірковий) етап  обласного конкурсу  «Найкращий  читач Полтавщини» в рамках Всеукраїнського конкурсу  дитячого читання «Книгоманія – 2016».

В конкурсі приймали участь учні 6-7 класів  32 школи-гімназії.

Детальніше...

Анастасія і Вероніка – кращі читачки міської бібліотеки для дітей №10

Найкращий читач Полтавщини28 лютого в бібліотеці-філії для дітей №10 відбулися інтелектуальні змагання відбіркового етапу обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» (в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016». 

У цьому етапі конкурсу взяло участь 8 учнів шостих класів та 6 – сьомих з полтавських загальноосвітніх шкіл №№ 19, 26, 27, 29, 34 та гімназії №31.

Детальніше...

У центральній бібліотеці пройшов другий етап конкурсу «Найкращий читач України – 2015»

14 квітня в центральній бібліотеці міста Полтави змагалися учасники другого (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2015» («Найкращий читач України – 2015»). Усього учасників другого етапу конкурсу було 18 (9 учнів шостих класів і 9 учнів сьомих класів шкіл міста Полтави). 

Детальніше...

Вибираємо найкращих читачів

30 березня у бібліотека-філіал №9 долучилася до першого відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2015» («Найкращий читач України»).

Дев’ять учнів зі шкіл №5, №9, №25 і №38 нашого міста, серед яких 6 дівчат і 3 хлопців, презентували прочитані книги і ділилися з присутніми своїми враженнями. 

Детальніше...

Бібліотека-філія №3 взяла активну участь у конкурсі «Бібліотека року Полтавщини»

З метою вдосконалення бібліотечного обслуговування, активізації діяльності і покращення якості роботи бібліотек області, підвищення їх соціального статусу як центрів суспільного життя для місцевих громад, підвищення професійного рівня та творчого потенціалу бібліотечного персоналу управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавська обласна універсальна бібліотека імені І. П. Котляревського зініціювали обласний конкурс «Бібліотека року Полтавщини».

Детальніше...

Конкурс «Бібліотекар третього тисячоліття»

30 вересня бібліотекар бібліотеки-філіалу №9 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи Крамарєва Ю.С. взяла участь в конкурсі "Бібліотекар третього тисячоліття" до Всеукраїнського дня бібліотек в Обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара.

Детальніше...

У центральній бібліотеці пройшов другий етап Всеукраїнського конкурсу “Книгоманія-2014”

18 березня у центральній бібліотеці міста Полтави відбулися інтелектуальні змагання другого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія — 2014 (“Найкращий читач України — 2014”), зініційованого громадською організацією “Форум видавців”. Конкурс для учнів 6-8 класів організували і проводять  Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів за сприяння Української асоціації видавців періодичної преси.

Детальніше...

Перший етап “Книгоманії” в дитячій бібліотеці №10

28 лютого в бібліотеці-філії №10 пройшли інтелектуальні змагання першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія-2014”, який ініціювала громадська  організація “Форум видавців”, організували і проводять Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація та Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів за сприяння Української асоціації видавців періодичної преси.

Детальніше...

У дитячій бібліотеці №9 змагалися юні “книгомани”

27 лютого в бібліотеці-філії для дітей №9 пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія-2014”, ініційованого громадською організацією “Форум видавців”. Окрім названої ГО, організаторами цього конкурсу є Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів. Конкурс проводиться в Україні за сприяння Української асоціації видавців періодичної преси.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets