Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Конкурси "Бери книжку, заварюй чай та сідай читати"
 

"Бери книжку, заварюй чай та сідай читати"

пройшов перший (відбірковий) етап обласного конкурсу Найкращий читач ПолтавщиниУ рамках Тижня дитячої книги в бібліотеці-філії №12 пройшов перший (відбірковий) етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» (в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016»). Усі учасниці - учениці шостих і сьомих класів загальноосвітньої школи №2 - гарно, змістовно і образно представили свої улюблені книжки авторитетних авторів - таких, як Джек Лондон, Всеволод Нестайко та інші.

Ліричний настрій виступаючих і їх захопленість творами класиків передалися й "групі підтримки" (повболівати за учасниць конкурсу прийшли їх друзі, однокласники).  Коли одна з претенденток на звання кращої читачки сказала: "Бери книжку, заварюй чай та сідай читати", справді захотілося зробити це негайно.

На запитання членів журі дівчата відповідали також впевнено - відчувалося, що всі вони добре підготовлені до участі в інтелектуальних змаганнях. Хоча при цьому, однак, трохи хвилювалися...

Переможницею серед учнів шостих класів стала Аня Дробітько, серед сьомих - Рита Юрченко. Цих дівчат бібліотека рекомендуватиме для участі в наступному (міському) етапі  конкурсу.

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets