У відділі абонементу бібліотеки-філіалу №2 представлена нова книжкова виставка під назвою «Увага! На горизонті  НЛО – нові літературні об’єкти». Увазі читачів запропонована в основному сучасна українська література, отримана бібліотекою недавно. Найновіші видання цього року – книга Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів», збірка «дивних оповідок» Юрія Винничука, в яку входить і великий твір, що, як і названий твір Ворониної, вивчається в школі за програмою. 

На особливу увагу заслуговує новий роман про Данила Галицького, який так і називається – «Данило Галицький» Тараса Орлика. Ця книга вийшла друком у 2018 році, а бібліотекою №2 отримана недавно. 

Попитом у читачів користується «Оповідання про тварин» канадського письменника Ернеста Сетон-Томпсона.

Є на виставці також і книги зарубіжних авторів, які користуються популярністю – нові й перевидані. Наприклад, новий американський бестселер Нью-Йорка, виданий у 2017 році, під назвою «Темні кутки».

Виставка привертає увагу оригінальною назвою, що інтригує, й вабить живописними обкладинками нових якісних видань. Але, звичайно ж, найголовніше – зміст: кожен читач вибирає тут ті книжки, які цікавлять його особисто, відповідають читацьким смакам цього, конкретно, читача. Вибір є на кожен смак, оскільки література представлена доволі розмаїта.