У читальній залі та відділі абонементу бібліотеки-філіалу №2 представлені книжкові виставки до 250-річчя від дня народження нашого видатного земляка, письменника, основоположника української літературної мови Івана Петровича Котляревського. 

Виставка з циклу «Літературний календар» «250 років від дня народження Івана Петровича Котляревського (1769-1838) у відділі абонементу привертає увагу читачів різного віку, зокрема старших, які щиро люблять творчість цього письменника і раді знову й знову торкнутися життєдайного джерела його літературного слова.

Виставка - ювілейний портрет «Великий митець українського слова» до 250-ї річниці від дня народження І. П. Котляревського в читальній залі також приваблює читачів різних вікових категорій, а особливо цікавляться нею школярі, котрі детально вивчають біографію і творчість цього видатного письменника за шкільною програмою. 

Приємно, що книжкові виставки рясніють дуже гарними портретами Івана Петровича Котляревського, котрий, окрім великого літературного таланту, мав ще й красиву, благородну зовнішність.