У бібліотеці-філіалі сімейного читання №3 в рамках пізнавальних та розважальних заходів для відпочиваючих у літньому пришкільному таборі загальноосвітньої школи №37 дітям презентували виставку нових надходжень. Учні різних класів, котрі є користувачами цієї бібліотеки, охоче, з ентузіазмом знайомилися з новими книжками, гортали, обговорювали, ділилися враженнями.  Усе це дуже гарно видані книжки для дітей і підлітків українських та зарубіжних авторів – і сучасних, і класиків, надруковані на якісному папері, в суперобкладинках. Серед них є книги дуже популярних шведських письменників – «Маленька книжка про любов» Ульфа Старка, «Як дідусь шукав капелюха» та «Різдвяний гном» Свена Норквеста.

З виставкою з інтересом знайомляться також інші відвідувачі бібліотеки, школярі, які вже активно включилися в літнє читання. 

Увагу дітей привертають різноманітні книжки – наприклад,  «Зубасті задачки» Кузька Кузякіна і «Вогнетривкий коник» Василя Сухомлинського...

Бібліотекарі дуже вдячні працівникам відділу комплектування за те, що завдяки їх уважному ставленню до побажань читачів бібліотека поповнилася чудовими новинками. Саме такими книжками, яких наразі потребують читачі, зокрема тими, які вивчаються учнями за шкільною програмою.