У відділі абонементу бібліотеки-філіалу №2 представлена нова книжкова виставка під назвою «Літературна Європа: стилі, напрямки, жанри». Це початок постійно діючого циклу виставок, які знайомитимуть читачів бібліотеки з європейською літературою, щоразу в певному тематичному ключі.

На виставці, якою розпочато цикл, є розділи «Англійський класичний роман» та «Європейська проза сучасності». 

Серед книг англійських авторів увагу читачів привертають «Незнайомка з Вілдфел-Холу» Анни Бронте, «Учитель» Шарлотти Бронте, англйська готична проза, така, як «Кімната з гобеленами», твори Джейн Остін. 

У другому розділі увазі читачів запропонована сучасна ірландська, норвезька, польська, іспанська, німецька, італійська, французька література.

Бібліотекар Ірина Підопригора, яка дуже добре знається на зарубіжній літературі, завжди може цікаво, детально розповісти і про письменників, і про їх твори. Вона  консутьтує читачів, дає поради, що краще взяти прочитати відповідно їх смакам і читацьким інтересам. Постійних читачів бібліотеки, які полюбляють таку літературу, Ірина Федорівна також добре знає і вміє догодити запропонованими книжками їх смакам.