У бібліотеці-філіалі сімейного читання №3 до 140-річного ювілею видатного полтавця С. Петлюри оформили інформаційну викладку «Український державник – Симон Петлюра». 

Бібліотекари запропонували читачам найкращі книжки з фонду бібліотеки, у яких розповідається  про життєвий шлях і військову, політичну та культурну діяльність українського державника, публіциста, літературного і театрального критика, організатора українських Збройних Сил, члена Генерального секретаріату Української Центральної Ради - Генерального секретаря з військових справ, Головного отамана військ Української Народної Республіки, голови Директорії УНР Симона Петлюри.

Увагу багатьох відвідувачів бібліотеки привернула книга «Симон Петлюра і Українська революція 1917-1921 рр., Статті, Листи, Документи, Спогади», видана в Полтаві в 2017 році, цікавили матеріали читань «Полтавська Петлюріана». Пізнавальною була й книга «Симон Петлюра і Полтава».

Користувачі бібліотеки, яких цікавить особистість самовідданого борця за незалежність України у ХХ сторіччі Симона Петлюри та інших активних учасників Української революції 1917-1921 років, вибирають серед названих та інших книжок на цю тему ті, які бажають прочитати, за допомогою яких хочуть зрозуміти і вивчити уроки історії.