Наближається одне з найбільших і найсвітліших релігійних свят – Христового Воскресіння. Ця радість переповнює небо, землю, глибинні стихії, а також наші серця.

Саме цьому святу присвячена великодня книжкова виставка центральної міської бібліотеки   «Великдень іде – свято в душі несе» та великодня викладка «У мирі та щасті, добрі та любові, святкуйте Великдень в родинному колі!».

Споконвіку Великдень вважається чи не найбільшим святом. Воно пов'язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. Якраз на цей час припадає поворот сонця на літо, а це означало пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю, правди над облудою.

Матеріали знайомлять користувачів із традиціями святкування Великодня. Розповідають про походження одного із важливих символів цього свята в Україні – писанку, зосереджують увагу на символіці орнаменту писанки та  історії її виникнення. Також представлено легенди й вірші, присвячені святу.

Переглянувши літературу ви дізнаєтесь, що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок та інших великодніх страв.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться українськими традиціями й обрядами святкування Великодня, відвідати бібліотеку та переглянути цікаві матеріали. Ви отримаєте багато позитивних емоцій від спілкування з книжковими виданнями.