Перед великим святом Світлого Христового Воскресіння бібліотека-філіал №5 представила своїм користувачам надзвичайно цікаві роботи відомої майстрині, художниці, педагога Наталії Сташкевич. Це сюжети на тему весни і Великодня – картини, вирізані з паперу, в рамах або просто на твердій основі.

Наталія Сташкевич має звання «Відмінник освіти України», «Керівник гуртка –методист». Вона багато років керувала дитячим Народним колективом – студією образотворчого мистецтва «Соняшник» Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості й молодіжною секцією «Нове покоління» Творчого товариства «Художник» Полтавського відділення Українського Фонду культури. Нагороджена грамотою Міністерства освіти та науки України.

Відома як графік, акварелістка і прекрасна майстриня витинанки. Її роботи є в різних музеях та приватних колекціях світу. Зокрема в Німеччині, Польщі, США, Канаді, Ізраїлі, Італії, Естонії, Литві.

Зараз користувачі міської бібліотеки-філіалу №5 мають чудову нагоду розглядати і милуватися тонкими роботами цієї знаної майстрині.