У бібліотеці-філіалі №6 на початку Нового року з’явилися приємні новинки і здійснене оновлення кількох особливих постійно діючих виставок. 

На краєзнавчій виставці у відділі абонементу перша полиця під назвою «Літературні портрети земляків» тепер присвячена ювілярові року – Івану Котляревському. 

На другій полиці, де панує етно, з’явилися яскраві великі виставкові ляльки, виготовлені майстринею Ніною Бакановою і недавно подаровані нею бібліотеці. Це ляльки в народному стилі, але не типові вузлові (мотанки), хоча і з елементами таких.

Третя полиця цієї виставки завжди присвячена видатним особистостям. Зараз вона розповідає про художницю Катерину Білокур.

А на четвертій полиці, внизу, як завжди – предмети побуту наших пращурів. Старовина. 

Друга, головна виставка року у відділі абонементу, загальна, постійна назва якої – «Майстри українського слова», змінює свою додаткову назву залежно від сезону. Недавно це були назви «Під шум дощу», «Літературна кав’ярня», тепер читачі знову збираються почитати нову сучасну українську літературу «Біля каміна». Книжки з цієї виставки читачі розбирають для читання дуже швидко. Її наповнення весь час змінюється – залежно від надходження новинок. 

Тривають зимові канікули, багато школярів упродовж дня приходить у бібліотеку. Діти охоче проводять час в оновленій до свят ігровій зоні «Дитячий простір», де відразу потрапляють у «Снігову казку». Співзвучною оформленню ігрової зони є виставка «Зима. Мороз. Різдвяний час. Ідуть у гостоньки до нас», розміщена в фойє бібліотеки. Тут є Енциклопедія дитячих свят, казки, зимові віршики. Виставку прикрашають яскраві упаковки з «подарунками» до свят.