Фойє бібліотеки-філіалу №2 прикрасила виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи під назвою «Зимова казка». Усі картини (доволі великого формату) на зимову і різдвяну теми. Малюючи, діти використали сюжети популярних казок і показали знання народних традицій  святкування Різдва Христового в Україні та інших свят зимового циклу.

Цікаво, що аж три юні художниці – 10-річна Марія Бабич, 10-річна Софія Третяк та 12-річна Олександра Літвішко зобразили Снігову королеву з казки Ганса Кристіана Андерсена. І всі ці три зображення прикрасили фойє бібліотеки.

Бачення образу героїні казки у дівчаток різне, більш близьке у Марії та Софії: вони створили портретні зображення  Снігової королеви, хоча й не схожі за рисами та відтінками кольорів. Це класичний підхід до ілюстрації казки. А Олександра запропонувала несподіваний образ: її королева мчить на санях, які везе прекрасний білий кінь, красивіший і величніший за саму королеву. Тому саме кінь першим притягує увагу всіх, хто оглядає картину. Над гривою коня – цілий вихор  вималюваних в усіх гранях сніжинок… Робота чудова, в ній є динаміка, не звична для холодної, «замороженої» і «заторможеної» Снігової королеви, якою найчастіше уявляється героїня знаменитої казки Андерсена. Олександра Літвішко - учениця відомого художника Володимира Бенфіалова, чия майстерність і креативність у підході до мистецтва дуже висока. 

Красивий «Зимовий краєвид» створив 13-річний Андрій Колесніченко. 

«Зимовий ліс» на картині Владислава Янзюка населений звірятами (білочка, мишки) і птахами. 

Роботи дітей дарують користувачам бібліотеки позитив і святковий настрій.