Веселий, позитивний настрій дарує відвідувачам бібліотеки-філіалу №4 виставка робіт юних художників - вихованців студії "Руда ворона". Ця виставка в передсвяткові дні досить вдало прикрашає читальну залу.

На фоні яскравої виставки проходить багато масових заходів з дітьми. Зокрема дитячі малюнки дуже добре імпонували розмовам про казкові речі з письменницею Тетяною Луньовою, котра пише цікаві твори для дітей - і зовсім маленьких, і трохи старших. У грудні в бібліотеці-філіалі №4 відбулося кілька зустрічей з цією письменницею.

На виставці в бібліотеці-філіалі №4 представлені роботи на різні теми. Є тут і "Новорічне диво" (автор - Макар Мазуркевич), й інші фантазійні картини.

Оля Звягольська та Аня Кириченко намалювали стилізовані портрети дівчат у національному строї. Аня так і назвала свій малюнок: "А я просто україночка". 

Робота Каріни Лашко, де зображений веселий паровоз із вагончиками, який везе дівчинку, передає її добрий настрій і символізує динаміку, рух. Для того, щоб створити цей позитивний сюжет, юна художниця не пожаліла барв.

Тішать погляд квіти, риби і коти на малюнках. Присутні тут і окремі складні, "наворочені" сюжети, часом на межі з абстракцію, які змушують мислити, щоб відгадати, що хотіли передати цими сюжетами діти. 

Виставка особливо цікава розмаїттям тем. Ці малюнки створюють справжню святкову атмосферу в бібліотеці.