До Всеукраїнського дня бібліотек працівник бібліотеки-філіалу №12 Ірина Маркіна влаштувала в читальній залі виставку під назвою «Мій друже і супутнику, Книго моя…». Ця виставка містить дуже багато цікавої інформації про книгу. В одному з розділів представлені книжки, які видаються у світі найбільшими тиражами – Біблія і Коран, а також книжка, яку діти беруть до рук найпершою – це, звичайно ж, Буквар. 

Увазі читачів пропонуються книги письменника, твори якого видавалися найбільшими тиражами – Вільяма Шекспіра, і Щоденник 14-річної Анни Франк, який друкувався в світі найчастіше, був виданий семи мовами. 

Представлене на виставці найстаріше видання – Велесова книга, а також матеріали про найстаріші бібліотеки світу – Олександрійську, Римську, бібліотеку Ватикану.

Є інформація про особливі цікавинки в книжковому світі. Виставка розповідає, що книги бувають дивовижної форми – наприклад, такої, що нагадує людське обличчя, і т. п.; бувають величезного розміру і, навпаки, крихітні. Найменша в світі книга – копія «Нового Заповіту», яку, щоб прочитати, треба збільшити в 600 разів. 

Поінформувала Ірина Маркіна читачів і про те, в яких країнах світу є пам’ятники книзі: в Німеччині, Польщі, Туреччині, Китаї, Канаді, Ізраїлі… Може, колись і у нас в Україні буде такий пам’ятник.