Уже не вперше полтавська міська бібліотека-філіал №5 відгукнулася на пропозицію молодіжної секції Української бібліотечної асоціації взяти участь у Display-кросингу і влаштувала у відділі абонементу виставку в запропонованій тональності… Зовнішнє оформлення цієї виставки для всіх бібліотек, які беруть участь у Display-кросингу, однакове, але її наповнення, рішення, з яким смаком подавати ту чи іншу літературу – за працівниками конкретних закладів. 

«Читай зі смаком!» - закликає назва виставки, яка третій рік мандрує Україною, і читачі зосереджують свою увагу на розділах, представлена в яких література їм до смаку найбільше. 

Розділ «Сучасна українська література» - зі смаком калини. Недаремно ж існує приказка, що «Без верби і калини немає України»… 

У розділі «Зі смаком полуниці» - книги тільки про кохання.

«Загадкове фентезі» - зі смаком кориці. 

- Ми спочатку побоювалися, що нашим читачам не сподобається оформлення виставки в стриманих, в основному чорно білих тонах, але реакція читачів тільки позитивна, - розповіла завідувачка бібліотеки Ірина Бочкова.  - «Ну це ж треба – яка виставка!», - з захопленням кажуть читачі.

Виставка, запропонована УБА, чию ідею охоче реалізували працівники бібліотеки-філіалу №5, допомогла проаналізувати читацькі смаки. Аналіз показав, що найбільшим попитом у читачів цієї бібліотеки користуються книги про кохання і фентезі. Але є люди, чиї пріоритети інші – тому на виставці представлена різноманітна література.

Якщо казати про окремі книги, то особливою популярністю користуються «Розколоте небо» Світлани Талан, «Маріупольський процес» та «Купальниця» Галини Вдовиченко, «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи, «Століття Якова» Володимира Лиса, «Гонихмарник» Дари Корній, «Зруйновані зорі» Олега та Валентина Авраменків, збірник творів сучасних авторів під назвою «Теплі історії про кохання».