Майстерна вишивальниця Валентина Башта мешкає поряд з міською бібліотекою-філіалом №2 і є активною користувачкою цієї бібліотеки. Вона приходить сюди і щоб вибрати книги для читання та погортати періодичні видання, і щоб скористатися ком’ютером та Інтернетом (ці послуги бібліотека всім надає  безкоштовно). 

Не раз працівники закладу влаштовували в читальній залі виставки вишитих робіт Валентини Петрівни. Вона представляла тут і вишиті сорочки, рушники та серветки, і картини. Особливо запам’яталася відвідувачам бібліотеки серія вишитих Валентиною Баштою соняшників – дуже багато сонця вони внесли в прохолоду читальної зали. 

Днями Валентина Яківна відсвяткувала свій поважний ювілей. До 80-річчя активної користувачки працівники бібліотеки-філіалу  №2 зробили виставку її вишитих картин. Багато хто з відвідувачів, увійшовши в читальну залу, відразу прямує до цієї виставки, з великим інтересом, уважно розглядає роботи талановитої вишивальниці. 

Представлені роботи проникнуті любов’ю до України, передають захоплення, почуття і прагнення українців, знайомлять з традиціями. 

Про те, що вишивальниця родом з полтавського краю, свідчить вишитий нею великий портрет Миколи Гоголя, а також картина української ночі, що дуже нагадує описану видатним письменником Різдвяну ніч. 

На виставці представлена одна з вишитих майстринею ікон – лик Ісуса Христа. Під ликом Спасителя вишитий же підпис: "Боже, храни Україну!".

Вишиті картини Валентини Башти розповідають і про українську старовину, яку майстриня показує в символах:  біла хатина під солом’яною стріхою, дерев’яний віз і кінь біля нього й т. п., і сучасні пріоритети українців. На картині під назвою «Героям слава!», яку авторка позначила своїми ініціалами, крупним планом зображений Герб України,  пара лелек у гнізді - символ прагнення до миру, грона калини.

Є на виставці і вишитий віночок, і качечки біля ставка, і любі серцю майстрині соняшники. Валентина Башта представила давню українську пісню, вишивши диптих на слова «У сусіда хата біла, у сусіда жінка мила». 

Про те, що тематика ювілейної виставки вишивальниці дуже різнопланова, особливо яскраво свідчить наявність у експозиції зображення двох циркових музикантів.