До цього закликають користувачів бібліотеки-філіалу №2 її креативні працівники. Кожну книжкову виставку вони представляють з фантазією, яка не може не «зачепити», не зацікавити змістом любителів художньої книги. Ось і зараз  оформили у відділі абонементу книжкову виставку під назвою «Пірнай у літо з гарною книгою», де представили твори сучасних українських і зарубіжних авторів і якісну літературну класику. Між книгами «плавають» кольорові рибки і навіть аквалангіст…

Завдяки оформленню виставка створює по-справжньому піднесений, радісний літній настрій. У це море книг хочеться пірнути. І читачі «пірнають» та виринають із цікавими знахідками. Їх увагу привертають книги Деніела Кіза «Таємнича історія Біла Міллігана», Малгажати Гутовської-Адамчик «Дівчата з 13 вулиці», Йоанни Ягелло «Тірамісу з полуницями», Себастьяна Фолкса «Пташиний Спів» (бібліотекарі кажуть, що зараз популярно стало читати про події, які відбувалися перед першою світовою війною), Дзвінки Торохтушко «Фотограф» та інші. 

Виставкою читачі, звичайно, не обмежуються – вибирають для читання книжки і на стелажах. Але виставка акцентує увагу на найпопулярнішому сьогодні чтиві й допомагає швидше зробити вибір, з якою книжкою чимдуж «пірнути» в літо.