Чимало користувачів бібліотеки-філіалу №5 захоплюється вишивкою. Це люди різного віку. Наприклад, Марина Лук’яненко, якій близько 30 років, майстерно вишиває картини різнобарвними нитками. Це її головне уподобання. Але вона вміє вишивати також і бісером. Колишній працівник ЦБС Людмила Гончар, яка часто приходить у бібліотеку-філіал  №5 за книгами для читання, свій вільний час присвячує вишиванню. Людмила Григорівна вишиває не тільки картини, а й весільні рушники.

- Інтерес до вишивки у людей не вгасає, навпаки все більше людей цікавиться або захоплюється цим мистецтвом, - каже завідувачка бібліотеки-філіалу №5 Ірина Бочкова. – Якщо дещо раніше вважалося, що це заняття для бабусь, то зараз вишивають і дівчата, а іноді й молоді чоловіки. Тому ми вирішили організувати в читальній залі виставку літератури про вишивання. Адже за книжками і журналами, в яких ідеться про вишивку, до нас приходить багато читачів. Зокрема, Марина Лук’яненко бере у нас багато журналів із схемами вишивок.

На виставці під назвою «Вишиванка – код української нації» є багато схем для вишивання (в газетах і журналах). Цікаві публікації розкривають секрети української вишивки. У спеціалізованих журналах розповідається про сучасну моду на вишивку, містяться ілюстрації моделей суконь, блузок, костюмів з вишивкою. Є варіанти дуже осучаснені, але багато й таких, основа для яких узята з минулого. Цей зв’язок можна простежити, прочитавши книгу «Історія українського костюма», представлену на виставці. У цій книзі йдеться, насамперед, про вишивку. Дуже цікава книга «Українська вишиванка», з якою охоче знайомляться читачі бібліотеки.