Перед Жіночим днем - 8-м березня у читальній залі бібліотеки-філії №6 з’явилася дуже цікава виставка – вишивок та інших виробів з бісеру активних користувачок бібліотеки Катерини Колісник і її 7-річної дочки Діани та Юлії Мільки і її 7-річної дочки Ані. 

Мами з доньками, які вчаться в другому класі полтавської гімназії №13, часто приходять разом у бібліотеку, беруть читати журнали і книжки, працюють у читальній залі. 

Юлія Мілька яскраво проявила себе в активі бібліотеки, вона багато допомагає бібліотеці в тому, що стосується творчої роботи, пов’язаної з підготовкою і проведенням масових заходів.  

Також бібліотекарі обновили інформаційний стенд у фойє бібліотеки – тепер на цьому стенді все про весну, весняні свята, природу, яка пробуджується від зимового сну.

З’явилася у фойє бібліотеки і виставка дитячих малюнків, присвячених Тарасу Шевченку. Юні користувачі бібліотеки намалювали портрети Великого Кобзаря, а також героїв його творів. Сюжетні малюнки за віршами та поемами Тараса Шевченка розповідають про українську давнину, культуру і традиції наших предків.

Тематична полиця, присвячена Тарасу Шевченку, з’явилася перед шевченківськими днями на постійно діючій виставці «Україно моя, ти у серці одна, ти для мене найкраща у світі» в читальній залі бібліотеки. Тут є твори Кобзаря і матеріали про нього. 

А біля входу в бібліотеку користувачів зустрічають виставки-вітрини у вікні під назвами, які чітко передають їх тематику: "Ой, весна - днем красна" та "Хай завжди буде мама".