Бібліотека-філія сімейного читання №3 успішно презентувала своїм користувачам виставку до Всесвітнього дня котів. Тут і яскраві, гарно ілюстровані книжки про наших пухнастих улюбленців, і картини в техніці «холодний батик» відомої полтавської майстрині й художниці Ніни Баканової. Ніна Баканова раніше вже проводила в цій бібліотеці майстер-клас по малюванню батику для дітей шкільного віку, але тоді тематика робіт була ширша – кожен сам вибирав, що намалювати. Цього ж разу бібліотекарі звернулися до Ніни з проханням надати на виставку саме картини, на яких зображені коти. А таких картин у Ніни Баканової є велика серія, і вона увесь час поповнюється. Сюжети картин з котами в цієї художниці здебільшого з теплим гумором, жартом. Ці роботи добрі, позитивні. 

Бібліотекарі, в свою чергу, представили увазі читачів не просто книги, а змістовні, детальні рекомендації щодо  догляду за котами, правильного харчування цих домашніх тварин. Є книги, в яких розповідається про породи котів, містяться поради, як правильно вибрати кота. Адже якщо ви візьмете пухнастика (чи гладкошерстого красеня) в дім, він  тривалий час житиме поряд з вами і стане мало не членом родини...

Виставкою цікавляться користувачі бібліотеки різного віку. Діти з задоволенням гортають книжки (тут є для них казки, герої яких – коти), розглядають картинки. Дорослим також подобаються картини, які викликають посмішку і дарують хороший настрій. 

Книги про котів дивляться ті з дорослих користувачів бібліотеки, яких цікавить ця тема (одна пані поважного віку, наприклад, зізналася, що вона дужче любить собак). А от про картини розпитують детально, починаючи з того, на чому вони намальовані. Дехто, виявляється, досі не знав, що картини в техніці батик малюються на шовку. 

Виставка має успіх, отже, ідея бібліотекарів подати читачам літературу в поєднанні з мистецтвом виявилася вдалою.