У бібліотеці-філіалі №6 на початку Нового року з’явилися приємні новинки і здійснене оновлення кількох особливих постійно діючих виставок. 

На краєзнавчій виставці у відділі абонементу перша полиця під назвою «Літературні портрети земляків» тепер присвячена ювілярові року – Івану Котляревському. 

На другій полиці, де панує етно, з’явилися яскраві великі виставкові ляльки, виготовлені майстринею Ніною Бакановою і недавно подаровані нею бібліотеці. Це ляльки в народному стилі, але не типові вузлові (мотанки), хоча і з елементами таких.

У відділі абонементу бібліотеки-філіалу сімейного читання №3 представлена книжкова виставка під навою «Народний і національний», присвячена 140-річчю від дня народження відомого українського письменника, автора психологічних та історичних повістей, драматурга і фейлетоніста, талановитого педагога Степана Васильченка. Твори цього письменника, якому властиве глибоке розуміння психології дитини, з любов’ю написані для дітей, цікавлять насамперед школярів, які вивчають творчість Васильченка в школі, та їх мам. Оповідання і психологічні етюди Степана Васильченка із задоволенням читають дорослі читачі. 

У бібліотеці-філіалі сімейного читання №3 представлена книжкова виставка під назвою «Від Різдва до Водохрещі», присвячена темі улюблених всіма січневих свят. 

Оскільки в школі розпочалися зимові канікули, з самого ранку в бібліотеку приходить багато дітей: одні – за книжками, другі - щоб безкоштовно скористатися комп’ютером та Інтернетом. Бібліотеку відвідує також дуже багато дорослих користувачів. От і четвертого січня двері в бібліотеку не встигали зачинятися, як відчинялися знову: весь день був великий потік відвідувачів, і багато хто з них звертав увагу на святкову виставку. Одні книжки з виставки забирали для читання – іншими бібліотекарі виставку відразу поповнювали. 

Фойє бібліотеки-філіалу №2 прикрасила виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи під назвою «Зимова казка». Усі картини (доволі великого формату) на зимову і різдвяну теми. Малюючи, діти використали сюжети популярних казок і показали знання народних традицій  святкування Різдва Христового в Україні та інших свят зимового циклу.

Цікаво, що аж три юні художниці – 10-річна Марія Бабич, 10-річна Софія Третяк та 12-річна Олександра Літвішко зобразили Снігову королеву з казки Ганса Кристіана Андерсена. І всі ці три зображення прикрасили фойє бібліотеки.

У читальній залі бібліотеки-філіалу сімейного читання №3 з’явилася нова книжкова виставка під назвою «Знову Новий рік на Землю йде, за собою він свята веде!». 

На цій виставці представлені казки, Різдвяні історії, колядки і щедрівки та інші цікаві книжки, зміст яких стосується чудових свят зимового циклу. 

Виставка має розділи «Зима чарівну казку пише» та «Святий вечір у господі».

Веселий, позитивний настрій дарує відвідувачам бібліотеки-філіалу №4 виставка робіт юних художників - вихованців студії "Руда ворона". Ця виставка в передсвяткові дні досить вдало прикрашає читальну залу.

На фоні яскравої виставки проходить багато масових заходів з дітьми. Зокрема дитячі малюнки дуже добре імпонували розмовам про казкові речі з письменницею Тетяною Луньовою, котра пише цікаві твори для дітей - і зовсім маленьких, і трохи старших. У грудні в бібліотеці-філіалі №4 відбулося кілька зустрічей з цією письменницею.