У бібліотеці-філіалі сімейного читання №3 представлена книжкова виставка «Життя і діяльність славетного Сина України» до 140-річчя від дня народження Симона Петлюри. 

Тут є «Полтавська петлюріана», збірка «Симон Петлюра і Українська революція 1917-1921 рр. Статті. Листи. Документи. Спогади», книга Володимира Сергійчука «Симон Петлюра» та інша пізнавальна в контексті історії, часто у порівнянні з сучасністю, література.

На початку липня у читальній залі бібліотеки-філіалу №2 з’явився цікавий перегляд книжок на пригодницьку тематику під назвою «Стань супергероєм із суперкнигою». Поринувши в читання таких книжок, підлітки, для яких бібліотекарями організований цей перегляд, можуть уявити себе супергероями. У перегляді представлені твори дуже відомих і популярних авторів, таких, як Андрій Кокотюха (книга «Колекція гадів»), Макс Кідрук («Подорож на пуп Землі»), Крістіан Тільманн («Близнюки рідко грають поодинці») та ін. 

Літо в самому розпалі. І саме час проводити його за відпочинком та цікавою книгою. Читати можна будь-де: вдома, на пляжі чи у потязі, головне – поринути у книгу з головою та задоволенням. Підбірка книг із літнім настроєм представлена на абонементі центральної бібліотеки на виставці «Книжковий острів на планеті літо». На виставці експонуються книги різні за жанрами, книги, які варто прочитати і зокрема, сучасних українських письменників, зарубіжних авторів, історичні, пригодницькі та сентиментальні романи.

У відділі абонементу бібліотеки-філіалу №2 представлена виставка особливо популярних у читачів книжок українських та зарубіжних авторів. У основному це сучасна література. Читачі з задоволенням вибирають для читання твори відомих, авторитетних письменників.

На виставці є книжки, які щойно надійшли у фонд бібліотеки: «Ракурс» Світлани Талан, «Жіночий бокс» Ганни Ручай, «Мурахи» Бернара Вербера.

23 червня минуло 125 років від дня народження великої поетеси, однієї з найяскравіших представниць Срібного віку (ХХ сторіччя) Анни Ахматової. У бібліотеці-філіалі №2 в постійно діючому циклі «Літературний календар» представили книжкову виставку до цієї дати. 

125-річчя Анни Ахматової стало хорошим приводом ще раз привернути увагу читачів різного віку до творчості цієї поетеси і до драматичної історії її життя. Родину Анни Ахматової не обминула репресивна машина. Про це поетеса написала в своєму знаменитому «Реквіємі», в передмові до якого вона сказала: «Нет, и не под чуждым небосводом, и не под защитой чуждых крыл, - я была тогда с моим народом, там, где мой народ, к несчастью, был». 

У читальній залі бібліотеки-філіалу сімейного читання №3 з початку червня з’явилася нова книжкова виставка під назвою «В літні пригоди з цікавою книгою». Тут представлена література дуже високої якості в усіх відношеннях – від змісту до обкладинки і паперу. 

На верхній полиці – популярні пригодницькі твори зарубіжних авторів, серд них – «Синій птах» Моріса Меттерлінка, «Мандри Гулівера» Джонатана Свіфта, «Дивовижні пригоди Нільса з дикими гусьми» Сельми Лагерлеф.