У центральній бібліотеці міста Полтави представлена  виставка робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча країна». Роботи на цю виставку надала Полтавська дитяча художня школа. 

У експозиції виставки, присвяченої Дню захисту дітей – малюнки юних художників з різних регіонів України. Сюжети сонячні, барвисті. Створюючи яскраві образи своїх сучасників, часто ровесників, а також героїв з минулого України, широко використовуючи етнічні мотиви, юні художники зворушливо передають любов до рідної батьківщини засобами образотворчого мистецтва.

У відділі абонементу бібліотеки-філіалу №2 з’явилася виставка під назвою «Книжковий челендж», поділена на розділи: «Читай сьогодні», «Читай завтра», «Прийми естафету». Читачів приваблює ця виставка, бо на ній представлені книги дуже популярних авторів минулого й сьогодення: Стівена Кінга і Миколи Гоголя, Макса Кідрука і Сергія Жадана та багатьох інших. 

З таких виставок читачі беруть книги для читання вдома особливо охоче. Довго вибирати не треба – бібліотекарі вже подбали, що порекомендувати для щоденного читання своїм активним читачам, і все це красиво подано. 

У бібліотеці-філіалі для дітей №10 в читальній залі представлені художні роботи мешканців Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату. Ці роботи привіз на виставку в бібліотеку директор закладу Анатолій Шкарбан. Він розповів про творчі уподобання кожного з авторів представлених робіт.

Тетяна Білик дуже гарно вишиває хрестиком – квіти, тварин, створює цікаві фантазійні сюжетні картини. Її вишивки досить майстерні, привертають увагу, подобаються відвідувачам бібліотеки. Дехто подовгу стоїть біля цих робіт, розглядаючи.

У вівторок 15 травня у бібліотеці-філіалі №6 бібліотекар Світлана Тимошенко упродовж всього дня проводила для користувачів, які приходили сюди, вікторину до Дня Європи і всім представляла книжкову виставку під назвою «З Європейської скарбнички». Користувачі бібліотеки різного віку охоче демонстрували свої знання про країни Європи, їх звичаї, культуру, історію, а також знайомилися з книгами та іншими матеріалами, представленими на виставці на п’яти полицях. Кожна полиця присвячена окремій країні Європи, на кожній полиці свій прапор… 

Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам  ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось. Бібліотека-філіал №13 пропонує ознайомитись із новими надходженнями книг , які поповнили її фонд. Гарна книжка допоможе чудово провести свій вільний час на літніх канікулах. Бібліотека отримала книги на різний «смак». Це твори історичного жанру, нові книги від подружжя – фантастів М. і С. Дяченків, книги сучасних українських та зарубіжних письменників. Тут є цікавинки для дітей молодшого шкільного віку, старших школярів та дорослих користувачів. Привабливі обкладинки, яскраві ілюстрації не дозволять нікому залишитися байдужими.

У читальній залі центральної бібліотеки представлена виставка літератури про різні види рукоділля. Вона цікава для тих, хто любить і хоче робити щось красиве й цікаве своїми руками. Таких користувачів центральна міська бібліотека має багато, тому виставка користується великою популярністю. Літературу звідси охоче беруть для ознайомлення і використання.