Творчість дітей і дорослих представляє в ці ще святкові дні (цикл зимових свят завершиться святом Хрещення Господнього) міська бібліотека-філіал №5. Міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко надала на виставку в бібліотеку роботи на зимову тематику учнів зі зразкового колективу «Барви» (керівник Ярослава Кучерук). Техніки, в яких виконані картини юних художників, різні – акварель, аплікація і т. д. 

Своєрідним привітанням з новорічними святами для користувачів бібліотеки-філіалу №13 стала виставка малюнків учнів Полтавської дитячої художньої школи «Зимові дива». Діти створювали свої мистецькі роботи під керівництвом викладачів Володимира Бенфіалова, заслуженого художника України, та Лідії Орел. Юні художники віком від 8 до 11 років, представили увазі користувачів 15 робіт. У створенні малюнків застосовані різні техніки та всі вони дарують відвідувачам справжній зимовий настрій, якого ми ніяк не дочекаємось від природи! За допомогою пензлів та яскравих фарб талановиті діти відтворили в своїх роботах святковий настрій  передчуття новорічних свят.

Коли на вулиці холодно, то хочеться взяти горнятко чаю  або філіжанку кави з корицею та мускатом та цікаву книжечку . І читати…читати…

А вже ж бібліотекарі  постаралися для своїх користувачів і підготували «зимову виставку», яка так і манить набрати цікавих книжок на свій смак і читати у холодні зимові дні та вечори. Найкращі зворушливі книги про вірність, кохання та очікування дива зігрівають душу та подарують надію!

У відділі абонементу бібліотеки-філіалу №2 представлена по-новорічному оформлена книжкова інсталяція у вигляді ялинки під назвою «Зимовий блюз». До уваги читачів – нові надходження у книгозбірню: твори українських та зарубіжних письменників. Серед книжок, які привертають особливу увагу читачів, збірка прозових творів відомих сучасних українських письменниць Наталки Доляк, Міли Іванцової та Дари Корній під назвою «Поруч з тобою», книга Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько «Тойво», Джулії Крауч «Коханка її чоловіка», Нори Робертс «Одержимість» та інші. 

До улюблених всіма зимових свят працівники бібліотеки-філіалу сімейного читання №3 підготували книжкові виставки та прикрасили ялинку, яка особливо подобається дітям. 

На виставці під назвою «Рік Новий вітає всіх» особливо багато книжок, в яких містяться захоплюючі Різдвяні історії. Також тут є новорічні казки, колядки, щедрівки й навіть… веснянки! Після зустрічі Нового року ми справді вже починаємо думати про весну, адже день тепер  збільшується, хоча найбільші зимові холоди ще попереду.

У фойє та читальній залі бібліотеки-філіалу №2 відвідувачів зустрічають життєрадісні зимові сюжети, зображені на малюнках учнів Полтавської дитячої художньої школи. Бібліотека представила виставку робіт дітей, які навчаються у  художній школі, під назвою «Зимова радість» - до Різдва і Нового року. Ці роботи створюють святковий настрій і налаштовують на ліричний лад. 

На малюнках – улюблені і дорослими, і дітьми зимово-новорічні образи: засніжені хатки, прикрашені й просто зелені ялинки, пташки, які взимку злітаються ближче до людських осель, тварини, які живуть біля людей, і ті, які приходять під Новий рік із лісу, сніговики, санки, лижі, ковзани тощо. Образи живих істот здебільшого стилізовані.