У гарно оновленому після ремонту приміщенні абонементу бібліотеки-філіалу №6 з’явилася нова краєзнавча виставка, присвячена місту Полтаві, його історії, поетам та прозаїкам минулого і сьогодення.  Ця виставка, що буде постійно діючою, розмістилася на двох стелажах. Один стелаж зайняв розділ «Дарунки полтавських авторів». Тут представлені книги полтавських письменників, в основному сучасних, які зараз живуть і творчо працюють в нашому чудовому місті. На особливу увагу заслуговує багата добірка збірок поезії, більше жіночої. З обкладинок нам посміхаються знайомі обличчя: Марія Бойко (дві книжки, видані в різні роки, на обох – портрети авторки), Віра Казидуб… 

Яка вона, наша мова? Її називають солов’їною, мелодійною, ніжною, співучою, наділяють багатьма іншими красивими епітетами. Але окрім краси та співучості слова, українська мова є доволі практичною у використанні, стилістично багатою, ємкою. Щоб висловитися українською мовою зрозуміло й доступно, не потрібне багатослів’я. Нашу мову зручно використовувати в діловому стилі.

Щоб показати користувачам бібліотеки можливості нашої рідної української мови, працівники бібліотеки-філіалу №2 організували в читальній залі книжковуий перегляд під назвою «Яка вона, наша мова?».

Історія і виклики сьогодення, творчість українських митців і поетів – така головна тематика книжок, представлених на виставці під назвою «Запрошуємо до читання» в читальній залі бібліотеки-філіалу №5. Тут є книга Євгена Сверстюка про Тараса Шевченка «Шевченко понад часом» і книга про самого автора цієї книги під назвою «На полі чести. Наш сучасник Євген Сверстюк». Інтригує і приваблює вже одним лише заголовком - «На трьох континентах» книжка Івана Дзюби. 

У бібліотеці-філіалі №5 представлена книжкова викладка особливо популярних книжок для дітей середнього та старшого шкільного віку. Це книжки з числа нових надходжень у бібліотеку. Серед них - «Загадка підземного лабіринту» Яна Гурича, «Цукровий півник» Юрія Винничука, «Солоні поцілунки» Ольги Купріян, «Серце гріє» Інги Пфлаумер, «Свої, чужі, інші» Лії Шмідт, «Маляка – принцеса Драконії» Сашка Дерманського. 

Хоча це книжкова викладка для дітей та юнацтва, цікавляться нею і дорослі читачі.  

У бібліотеці-філіалі №6 з’явилася ще одна дитяча зона. Окрім ігрової зони - для найменшеньких відвідувачів бібліотеки, яка в фойє, в оновленій після ремонту читальній залі обладнали і зі смаком оформили чудову дитячу зону для читання, малювання, розгадування кросвордів тощо. Тут полюбляють проводити час діти різного шкільного віку. 

І ігрова зона тепер має інший вигляд, ніж до ремонту, тут  є багато іграшок для малюків, які ще не вміють читати, але з задоволенням проводять час у бібліотечній ігровій зоні, поки їх мами вибирають книжки та журнали для читання. 

У відділі абонементу бібліотеки-філіалу №2 представлена нова книжкова виставка під назвою «Увага! На горизонті  НЛО – нові літературні об’єкти». Увазі читачів запропонована в основному сучасна українська література, отримана бібліотекою недавно. Найновіші видання цього року – книга Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів», збірка «дивних оповідок» Юрія Винничука, в яку входить і великий твір, що, як і названий твір Ворониної, вивчається в школі за програмою. 

На особливу увагу заслуговує новий роман про Данила Галицького, який так і називається – «Данило Галицький» Тараса Орлика. Ця книга вийшла друком у 2018 році, а бібліотекою №2 отримана недавно.