6 лютого в рамках міні-проекту «Правовий простір», який діє у бібліотеці-філії №2, тут надавали безкоштовні  консультації представникам мало захищених верств населення студентки третього курсу Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Марія Колпак та Віра Рищиновець. Цього разу майбутнім юристкам задавали запитання, які стосувалися спадщини та сплати аліментів.

- Ми, студенти третього й четвертого курсів юридичного коледжу, надаємо консультації з питань цивільних, земельних, майнових і трудових відносин, а також по соціальному забезпеченню, - пояснили майбутні юристки, котрі за більше ніж два з половиною роки навчання вже здобули значний багаж знань, а також використовують для пошуку необхідної інформації спеціалізовану літературу і офіційні сторінки в Інтернеті, які стосуються їхнього фаху.

Ми знаємо, що цього року, згідно з Указом Президента України, реалізується загальнодержавний проект «Я маю право». У його рамках скрізь проводяться різні просвітницькі заходи на правову тематику, а також, в рамках окремих проектів, як у полтавській міській бібліотеці-філії №2, надаються безкоштовні юридичні консультації тим людям, яким вони необхідні.