Напередодні Дня Святого Валентина в бібліотеці-філіалі №7 пропонують відправитися у книжкову подорож «Перехрестями романтичних історій». Пам’ятаєте, як  героям казок було на перехресті складно вибрати правильну дорогу, а інколи і вибрати свою долю. А в нас набагато все простіше – ми пропонуємо користувачеві  напрямки, але вибравши будь-який із них він не пожалкує. Адже всі вони приведуть його у світ прекрасний, неповторний, хвилюючий – світ кохання.

В першому  розділі виставки «Кохання – вічне людське почуття»  –  збірники про життєві історії кохання видатних людей. 

Другий розділ –  «Поетичні чари кохання» для чутливих і ліричних натур, бо автори запропонованих книг розповідають про почуття римованими рядками. 

«Кохання без часу і кордонів» –   третій розділ, де можна вибрати історію закоханих будь-якої епохи і з будь-якого континенту. 

А четвертий розділ «Життєві грані кохання» – це вже романтичні історії  у різноманітних проявах і в баченні сучасних авторів, які здобули популярність у наших користувачів.

Книги цієї виставки звісно постійно будуть змінюватись, адже і при подорожі змінюються краєвиди. Запрошуємо приєднатись до нас, не пошкодуєте  –  буде цікаво!