Великою популярністю у читачів бібліотеки-філії №6 користується книжкова виставка «Біля каміну». Це одна з циклу постійно діючих у відділі абонементу виставок, які оновлюються щокварталу. 

- Зараз ми стали отримувати дуже багато сучасної української літератури, яка особливо затребувана  нашими читачами, - розповіла завідувачка бібліотеки Ірина Усова. – Виставка має розділ «Книги, яких чекали». Тут представлені найновіші надходження – не тільки прозові твори, а й поезія сучасних українських авторів. Виставка поєднується з проектом, який ми ведемо по сучасній українській літературі: це представлення читачам раз на квартал нових цікавих авторів за чаюванням. А в проміжках між чаюваннями – до послуг виставка…

Зима ще триває, але вже через якихось два з половиною тижні місяць лютий добіжить кінця. І тоді виставку «Біля каміна» бібліотекарі замінять іншою, яка матиме назву «Меню книжкової кав’ярні». На літо буде виставка «Новини під дощем», а на наступну осінь – виставка-порада «На хвилях читацьких захоплень». 

- Молодь вимагає більше українських книг – і не тільки ті молоді люди, яким по 28 років, а й зовсім юні хлопці та дівчата, і навіть школярі беруть читати сучасну українську літературу, - додала до сказаного Іриною Усовою бібліотекар відділу абонементу Тетяна Сінна.