У бібліотеці-філії №6 діє виставка-свято «Ювілейна планета «Книжки – ювіляри». 

- Ми знайомимо читачів з книжками відомих українських і зарубіжних авторів, яким у цьому році виповнюється кругла дата, - пояснила бібліотекар Світлана Тимошенко. – Для кожної книжки – ювілярки підготували святковий «торт» (аплікацію у вигляді дуже апетитного тістечка з пишною «шапкою» крему). А внизу – «коробка з цукерками»…

Діти звертають увагу на оформлення виставки, яке притягує погляд, і починають гортати книжки. Так з’являється бажання взяти ту чи іншу книгу з виставки, щоб прочитати.

До кожної книжки на виставці є коротка анотація, підготовлена бібліотекарями: скільки цій книжці років і про що вона (короткий зміст). «Енеїді» нашого видатного земляка Івана Котляревського у 2018-му 220 років. Книзі Ольга Кобилянської «У неділю рано зілля копала» виповнюється 105 років. 50 років роману «Собор» Олеся Гончара. Цей твір екранізований. Він несе застереження для майбутніх поколінь: «Собори душ своїх бережіть». 

175 років «Назару Стодолі» Тараса Шевченка і 170 його поемі «Марія». «Фауст» Йоганна Вольфганга фон Гете налічує 210 років, поема «Полтава» Олександра Пушкіна – 190. «Стійкий олов’яний солдатик» Ганса Крістіана Андерсена святкує 180-річчя. А «Декамерон» Джованні Бокаччо – найстарша з представлених на ювілейній виставці книга: минуло 665 років з часу її виходу в світ. 

Виставка організована для широкого загалу читачів.