1 лютого в бібліотеці-філії сімейного читання №3 презентували книжкову виставку під назвою «Книги – до мудрості сходинки». Виставка має розділи «З кожною сторінкою – відкриття», «Читаю сам! Раджу прочитати другу!». 

- Оскільки у нас бібліотека сімейного читання, до нас часто приходять батьки з маленькими дітками, які ростуть і всім цікавляться. Батьки просять дати для дітей енциклопедії на різні теми, а водночас і собі підбирають книги для читання. Тому ми вирішили зробити виставку, яка б єднала покоління, - пояснила бібліотекар Світлана Коротка.

– На виставці, яку ми презентуємо сьогодні, є книжки і для найменших читачів, і для дітей середнього віку, й такі, що будуть цікаві старшим. Є енциклопедії про наукові відкриття і  винаходи, про тварин, загадки природи, міста світу.  Повну ілюстровану енциклопедію «Світ науки» пропонуємо для сімейного користування. Представлені на виставці й просто цікаві книги для читання. Зокрема пригодницькі, в жанрі фентезі – зараз діти дуже люблять читати такі книжки.

На виставці домінують твори сучасних українських письменників, які дуже популярні нині й користуються великим попитом у читачів. Це, зокрема, книга «Таємниця великого сканера» Олександра Есаулова, в якій сучасні технології пов’язані з подорожами в часі, «Дика енергія лана» Марини і Сергія Дяченків та інші. 

Особливу увагу привертає велика, чудово ілюстрована «Азбука ввічливості». 

Це не просто виставка, а виставка-знайомство з новими книгами, авторами, героями.