У бібліотеці-філії №12 діє книжкова виставка, присвячена 80-річному ювілею надзвичайно популярного дитячого письменника і сценариста Едуарда Успенського, за творами якого знято багато чудових мультфільмів, пісні на вірші якого давно стали хітами серед пісень для дітей.

Улюблені кількома поколіннями мультфільми, героями яких є крокодил Гена і Чебурашка, листоноша Пєчкін, бабця Шапокляк, кіт Матроскін і собака Шарик, дядя Федір та інші належать до золотої класики мультиплікації .

Бібліотека-філія №12 представила на виставці книги, які містять багато казкових повістей і віршів Едуарда Успенського.

- Ми виросли на цих казках, наші діти їх читали і дивилися мультики, створені за цими казками. І наші онуки читатимуть Успенського і любитимуть його мультяшних героїв, - висловлює впевненість, знайомлячи відвідувачів бібліотеки з виставкою під назвою «Улюблені вірші, казки та повісті нашого дитинства», бібліотекар Тетяна Бойко. 

Ця виставка має розділи: «Як казкар, Едуард Успенський веде боротьбу зі злом у казках та в житті», «Хто ж бо вигада таке?..».

Діти, які є активними читачами бібліотеки-філії №12, проявляють великий інтерес до книжок Едуарда Успенського, представлених тут.