У бібліотеці-філії №2 триває виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи під назвою «Прийшла зима». Пухнастий сніг, прикрашені ялинки, сніговими – безпосередньо і щиро, використовуючи життєрадісні кольори, діти показують втіхи і радощі зими. 

І хоча полтавська зима поки-що лише в окремі дні радувала нас сніжком, юні художники вірять, що веселощі і розваги, які може запропонувати зима – катання на санчатах, лижах, гра в сніжки - ще попереду. Як це буде – зображено на їх малюнках, які дарують хороший зимовий настрій відвідувачам бібліотеки.

У бібліотеці-філії №2 представлена виставка робіт учнів Полтавської міської школи мистецтв «Малої академії мистецтв» імені Раїси Кириченко на зимову тематику. 

Хтось бачить зиму чорно-білою, а юні художники знайшли в цій порі багато яскравих барв: червоні ягоди калини, які залишилися на безлистих вітах на радість пташкам, помаранчеві кетяги горобини, зелені ялини, синь неба, яка пробивається крізь негусті снігові хмари… А веселий настрій, який дарують зимові розваги, учні школи мистецтв передали всіма кольорами райдуги. 

Зима – ідеальна пора для читання. Коли надворі стає все холодніше, то все чого хочеться – заварити ароматного чаю чи кави, закутатися в улюблений плед у клітинку та почитати хорошу книгу… 

Роман французької письменниці Аньєс Мартен-Люґан «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» підказав назву для нової книжкової виставки-інсталяції, представленої на абонементі центральноі бібліотеки нашого міста. «Щасливі люди читають книги» –  назва, яка навряд чи когось залишить байдужим, адже гарна книжка й філіжанка ароматної кави справді складуть формулу щастя бодай одного вечора, а, можливо, й життя... 

Кожна пора року прекрасна по-своєму. Та діти по-особливому люблять зиму. Нещодавно в бібліотеці-філіалі №13 була організована виставка малюнків учнів Полтавської художньої школи під назвою «Чарівна зима землю об’яла». Юні художники, віком від 8 до 13 років, представили увазі користувачів бібліотеки 15 робіт.

Природа поки що не дарує нам справжню зиму, але малюнки дітей створюють справжній зимовий настрій! Незважаючи на безсніжну погоду вони створили образи чарівної зими, казкового Різдва, новорічних свят. Школярі проявили свій світ фантазій, показавши його за допомогою фарб.

У бібліотеці-філії №12 представлена книжкова виставка, приурочена до низки зимових свят, які ми святкуємо в січні.

Виставка під назвою «Новий рік – веселе свято, тож святкуйте, люди!» має розділи «Перший гість – Різдво, нам ялиночку несе», «Другий гість – Новий рік, щастям враз засіє нас» і «Щедрий вечір – третій гість, дітвору розвеселить».

У бібліотеці-філії №12 діє книжкова виставка, присвячена 80-річному ювілею надзвичайно популярного дитячого письменника і сценариста Едуарда Успенського, за творами якого знято багато чудових мультфільмів, пісні на вірші якого давно стали хітами серед пісень для дітей.

Улюблені кількома поколіннями мультфільми, героями яких є крокодил Гена і Чебурашка, листоноша Пєчкін, бабця Шапокляк, кіт Матроскін і собака Шарик, дядя Федір та інші належать до золотої класики мультиплікації .