В ЦБСУ суботу 2 грудня в центральній бібліотеці відбулося засідання міського клубу "Книголюби". Книголюбів привітала з черговою зустріччю в стінах улюбленої бібліотеки завідувачка сектору читальної зали Ірина Бабаєва. Вона порекомендувала ознайомитися з новою книжковою виставкою під назвою "Від книги до світла, до знань, до життя". Потім слово взяв біолог, доцент кафедри екології Полтавської державної аграрної академії, за покликом душі художник, автор великої кількості пейзажних картин і натюрмортів Леонід Колєсніков. Частина робіт цього художника вже експонувалася у виставковій зоні центральної бібліотеки.

Професійна діяльність Леоніда Олеговича пов’язана з багатьма закордонними відрядженнями. В усі поїздки він бере з собою етюдник і, коли є трохи вільного часу, робить ескізи для майбутніх картин. І взагалі Леонід Колєсніков дуже любить подорожувати, в подорожах не тільки малює, а й фотографує та знімає на відео все, що сподобається, зацікавить.

Цього разу Леонід Олегович, який є читачем центральної міської бібліотеки, ділився з друзями -  книголюбами враженнями від подорожі майстернями карпатських художників. Найцікавіші фрагменти з того, що він бачив у Коломиї, яку називають столицею Гуцульщини, Леонід Колєсніков показував на екрані, коментуючи. Леонід Олегович розповів з багатьма цікавими подробицями, як гуцульські митці працюють з глиною, шкірою, деревом, шерстю,  які вони пишуть картини, пояснив, у чому самобутність мистецтва того краю.