В бібліотеці - філіалі №24 жовтня в бібліотеці-філії №2 відбувся перший показ фільму в рамках фестивалю Європейського кіно «Кіно проти корупції». Користувачам бібліотеки показали соціальну драму Юрія Бикова «Дурень». У цьому художньому фільмі йдеться про байдужість місцевої влади, яка поставила під загрозу життя 800 мешканців старого гуртожитку. Кінострічка удостоєна трьох премій міжнародного кінофестивалю в Локарно. 

Долучитися до фестивалю «Кіно проти корупції» бібліотекам запропонувала Українська бібліотечна асоціація. Полтавська міська бібліотека-філія №2 одна з тих, які першими з готовністю відгукнулися на заклик. У цій бібліотеці є необхідне обладнання для кінопоказів і широка аудиторія глядачів, які постійно відвідують бібліотечний ретрокінозал  засідання кіноклубу “Імпульс” Docudays ua, який діє тут.

У програмі фестивалю  Європейського кіно зазначено шість фільмів, які показують проблему суспільного характеру, з якою треба боротися, досліджують природу корупції – від зловживання владою політиків і корпорацій до побутових конфліктів. Усі запропоновані для переглядів у рамках фестивалю фільми – призери світових кінофестивалів і документальні хіти.

Наступного разу в рамках фестивалю Європейського кіно «Кіно проти корупції»  в бібліотеці-філії №2 покажуть документальний фільм. Показ відбудеться 11 жовтня.