В бібліотеці - філіалі №62 жовтня в бібліотеці-філії №6 у рамках літературно-пізнавального конкурсу «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу» відбулася зустріч студентів вищого міжрегіонального професійного училища з письменником, автором 12 книжок, серед яких твори на морально-етичні теми, в тому числі про інвалідів та людей з обмеженими можливостями, Миколою Нечитайлом з селища Решетилівки.

Миколі Яковичу минулого літа в червні виповнилося 80 років. Переступивши цей солідний рубіж, він і далі веде активний, здоровий спосіб життя, самостійно обробляє город, часто приїжджає в Полтаву, виступає перед читачами. Цього разу  Микола Нечитайло презентував у бібліотеці свою книжку «Грішниця», в якій розповідає, як молода незаміжниця зробила аборт, потім кілька разів виходила заміж, але так і не змогла мати дітей. Микола Якович закликав хлопців (серед студентів, які прийшли на захід, була лише одна дівчина) шанобливо ставитися до дівчат, не допускати таких ситуацій, як описана в книжці. 

Бібліотекар Світлана Тимошенко привернула увагу учасників заходу до книжкової виставки «Ні! СНІДу, алкоголю, нікотину» і наголосила, що нездорові звички, наркотичне чи алкогольне сп’яніння часто призводять, окрім шкоди для здоров’я і небезпеки для життя, до нерозбірливості в стосунках. Наслідки – зламані долі і найстрашніший, найбільший гріх, який може вчинити жінка по відношенню до своєї ненародженої дитини… Той, що описав у своїй книзі письменник. 

Світлана Тимошенко перелічила імена світових знаменитостей, які вкоротили собі життя або підірвали здоров’я алкоголем та наркотиками. Назвала вона і тих, хто зумів відмовитися від нездорових пристрастей - врятував себе. 

Також Світлана Володимирівна провела зі студентами гру-вікторину «Розрізни» (хвору і здорову людину). 

Микола Нечитайло закликав хлопців не боятися армії, адже захист Вітчизни – справа честі, наголосив на необхідності готувати себе до служби - вести здоровий спосіб життя, займатися фізкультурою, тренуватися, щоб бути сильним і спритним. 

Бібліотекарів Микола Якович привітав із професійним святом, яке було напередодні – Всеукраїнським днем бібліотек і вручив їм запашний коровай, який привіз із Решетилівки. Також Микола Нечитайло подарував бібліотеці книжки.