4 лютого у центральній міській бібліотеці бібліотекар Людмила Цірсенс провела з молодими користувачами бібліотеки, студентами заняття на тему «Медіаграмотність – вимога часу». Заняття проходило у формі медіа-кафе і складалося більше з практичних завдань, ніж з бесіди. 

Розпочали заняття з визначення понять, що таке інформування і що таке пропаганда.  Людмила вчила дівчат-студенток, як відрізнити пропаганду від інформування. Приклад пропаганди був показаний на екрані у відеоролику.

Як тренер з питань медіаграмотності, Людмила Цірсенс наголошувала: включаючи телевізор, треба пам’ятати, що у телеканалів є власники… Повідомленням в Інтернеті також треба довіряти обережно, адже публікація може бути проплаченою – пропагандистською або рекламною. Слід звертатися не до одного, а до кількох джерел інформації, порівнювати, аналізувати.

Після виконання індивідуальних завдань учасники заняття по медіаграмотності перейшли до командної роботи, яка зазвичай ефективно сприяє засвоєнню отриманої корисної інформації, знань.