28 листопада в бібліотеці-філіалі №3 зібралися діти, а з ними  й деякі дорослі користувачі бібліотеки, щоб переглянути і обговорити фільм українського виробництва «Трубач».

Це вже третій захід з тих, які, за ініціативою голови Подільської районної в місті Полтаві ради Євгена Нагорного заплановано проводити в цій бібліотеці щотижня. Запрошуються діти різного шкільного віку, цікаві пізнавальні заходи для них проводяться працівниками бібліотеки та міського центру позашкільної освіти за підтримки і сприяння Подільської районної ради.

Найпершим з таких заходів був шаховий турнір, далі – захід на тему «Кінематографічна Полтава», і ось тепер у бібліотеці показали цікавий, з дотепним гумором фільм для дітей. 

Перед початком перегляду фільму Євген Нагорний поспілкувався з аудиторією, розповів про кінофільм та популярних акторів, які знялися в ньому. Пан Євген зазначив, що сам він цю кінострічку вже бачив. І порекомендував дітям тому, що йому сподобався веселий і повчальний фільм «Трубач». 

Можливість для дітей зібратися, поспілкуватися, змістовно провести час у бібліотеці особливо важлива зараз, у холодний сезон. Замість того, щоб шукати розваг на вулиці, тут вони можуть почерпнути для себе щось корисне, розширити кругозір, розвивати інтелект. 

Ці заходи й надалі проходитимуть у бібліотеці по четвергах, на один з наступних заплановані інтелектуальні настільні ігри.