7 листопада в бібліотеці-філіалі №4 відбулася зустріч читачів з відомою  українською письменницею Жанною Куявою. Жанна представила полтавським читачам свою нову книгу "Говори, серце, не мовчи". Згадала і про попередні свої чотири романи, три перші з яких були написані "для чоловіків про жінок", а четвертий, під назвою "Гордієві жінки" - "про жінок і для жінок". 

Жанна Куява вже одного разу побувала в цій бібліотеці – п’ять років тому. Тоді вона обіцяла, що приїде в Полтаву ще – і от приїхала з багатьма новими творчими здобутками і відзнаками. 

У 2012 та 2014 роках ця письменниця отримала спеціальні відзнаки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», в 2013 році стала дипломанткою цього конкурсу.

А щойно, 2019 року, Жанна Куява стала лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея.

Гостя з Києва розповіла читачам не тільки про свої вже широко популярні книжки, а й про плани на майбутнє. Відповідаючи на запитання, звідки вона родом і хто її батьки, Жанна розповіла про своє дитинство на Волині, про студентську молодість, яка була нелегкою (в 90-ті роки…).

Жанна Куява в минулому працювала і в школі, і в журналістиці. Зараз вона не тільки письменниця, а й літературний критик.

Читачі дуже задоволені, що їм вдалося поспілкуватися з письменницею, яка пише реалістичні, психологічні твори про життя.