6 листопада у бібліотеці-філіалі №7 відбувся творчий вечір народної артистки України, провідної солістки Полтавської обласної філармонії Наталії Хоменко під назвою «Стелеться доля піснями».

Наталія Хоменко подарувала читачам бібліотеки (у залі, де проходив концерт, були переважно люди поважного віку) чудовий концерт. Розпочала з українських народних пісень, потім співала пісні періоду Другої світової війни, добре знайомі цій аудиторії. Далі Наталія Сергіївна виконала пісню Богдана Веселовського, дуже знаного і відомого за океаном. Цей творець пісень, близьких до шансону, з мелодіями танго, народився на Заході України, але багато років жив у Канаді. Наталія Хоменко пояснила: були часи, коли багато хто мусив емігрувати через переслідування за українську позицію.

Також народна артистка виконала деякі пісні з золотої скарбниці української естради 60-х – 70-х років минулого століття. Звернулася вона і до творів наших сучасниць – поетес, розповіла, що має вдома багато збірок талановитих полтавок. Особливу увагу приділила Марійці Бойко та Тетяні Домашенко. І вірші їхні зачитувала, і пісні співала.

Завідувачка бібліотеки Людмила Заливча наголосила, що гостя закладу, котра подарувала стільки радості шанувальникам музики і пісні з числа читачів, не тільки співала, а й пропагувала книги і пісенні вірші полтавських авторів.

Захід проходив на фоні книжкової виставки під назвою «України мова барвінкова – така багата й вічно молода».