Гарна погода, усміхнені обличчя та веселі голоси, зустріч з друзями та сподівання на краще! Справжній навчальний рік розпочнеться лише завтра, а сьогодні – свято!.. День знань!

У перший день нового навчального року до бібліотеки-філії № 1 завітали добрі друзі – учні 4-Б класу ПЗОШ № 11. Після урочистостей, що традиційно відбулися на території школи, перший урок пройшов саме у стінах книгозбірні, приміщення якої колись і було власне школою. 

Пишні букети, лінійка та урочисті промови… Більшість школярів планети  уявлення не мають, що навчальний рік має розпочинатися саме так. У багатьох країнах квіти вчителям, якщо і дарують, то на випускний, лінійок із промовами поважних гостей не буває зовсім, та й легендарний «перший дзвоник» лунає зовсім не першого вересня. То ж – як святкують «1 вересня» у різних країнах світу  і чи завжди це 1 вересня? Бібліотекар читального залу Світлана Іванівна Гришко підготувала для четверокласників цікаву розповідь-презентацію. 

А далі урок продовжила Тетяна Михайлівна Білій, класний керівник 4-Б. «Добре тим, хто вміє дружити» – такою  була тема першого уроку. Говорили про дружбу та друзів, пригадували прислів’я та приказки про дружбу, згадували літературних друзів-героїв, пограли в асоціації – спробували визначити дружбу на дотик, смак та колір, не обійшлося без жартівливих ігор, які так люблять діти. Музичним супроводом до першого уроку стали пісні «Україна – це ти» та «У ритмі серця»: переглядали кліпи та підспівували усім класом. 

Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Бажаємо творчої наснаги вчителям, успіхів дітям та терпіння батькам! І нагадуємо: двері книгозбірень нашого міста завжди відкриті для вас!