14 травня в бібліотеку-філіал сімейного читання №№3 завітали учні 2-Б класу загальноосвітньої школи №37 з учителькою Оленою Шелег. Спочатку в читальній залі бібліотеки відбулася бесіда учнів з завідувачкою бібліотеки Наталією Онищенко про чудове свято - День матері, яке всі святкували в неділю, що минула. Наталія Миколаївна розповіла про історію цього свята, сказала, коли його почали святкувати в Україні і світі, а діти розповіли, як вони вітали своїх матусь (хтось намалював для мами малюнок, хтось прочитав їй вірш або й щось смачненьке приготував власноруч і т. п.).

Потім бібліотекарі усім роздали гарно ілюстровані книжки і великі яскраві енциклопедії, і діти та вчителька разом з бібліотекарями вийшли на бібліотечне подвір’я. Там школярі розсілися на траві, постеливши спочатку для цього принесені з дому килимки, і відбулося читання на галявині з подальшим обговоренням прочитаного.

Усі були в захопленні від цього читання і спілкування на природі. Обгороджена територія бібліотеки простора і мальовнича, тут квітнуть різні квіти і кущі.

Свіже повітря, щебет пташок, пахощі квітів і улюблені книжки, якими діти обмінювалися – яке читання може бути приємнішим?