В бібліотеці-філіалі №4 в переддень Дня пам'яті та примирення відбувся літературно-музичний вечір "Пісня єднає нас!". "День пам’яті та примирення і День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом". 

Ведуча Світлана Анатоліївна розповіла про символ пам’яті – квітку маку, історію виникнення і поділилася думками: “Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями. То ж не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Наша сила - в єднанні!"

Щирі пісні, теплі оплески, побажання щастя й миру звучали в цей вечір. Відзначити День пам’яті та примирення завітали учасники художнього колективу "Полтавські піснярі" (художній керівник Анатолій Топтун). Відчувалися теплі щирі погляди, звучали добрі слова, спогади, вітання, а насамкінець співали всі:

Єднаймося, любо родино,
Хай буде довіку єдина, 
Хай буде довіку єдина
Свята Україна.