11 квітня в бібліотеці-філіалі №1 у рамках бібліотечного проекту «Цей край – батьківщина моя» для користувачів бібліотеки – учнів 6-Б класу загальноосвітньої школи №11 була проведена біографічна година «Із коріння полтавського Панас Мирний». 

На початку заходу бібліотекар Тетяна Якименко представила книжкову виставку, присвячену видатному письменнику полтавського краю Панасу Мирному (Рудченку), 170 років від дня народження якого минає цього року. 

Потім із школярами спілкувалася науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного Ольга Тютюнник. Ольга Дмитрівна розповіла цікаві подробиці з біографії письменника, зокрема про його сім’ю. Розповідь пані Ольга почала з романтичної історії знайомства Панаса з майбутньою дружиною Олександрою, їх одруження. Показала відео презентацію з унікальними родинними фотографіями Рудченків. На одному з фото уся сім’я – батько, мати і троє синів - на ганку їх першого власного будинку (до 1903 року Рудченки орендували житло). Розповіла про кожного з синів відомого подружжя, з котрих тільки один – Михайло дожив до поважного віку. Йому Полтава завдячує тим, що тут є музей Панаса Мирного,  зберігся не тільки будинок Рудченків, а й сад та ставок на території обійстя. Михайло більше 20 років працював директором цього музею.

Ольга Тютюнник запросила учасників заходу на екскурсію в музей, бібліотекар Тетяна Якименко пообіцяла посприяти організації цієї екскурсії.