11 квітня в центральну бібліотеку завітали з учителями учні початкових класів загальноосвітньої школи №26, щоб познайомитися з бібліотекою і  книжковим фондом. Екскурсія бібліотекою розпочалася з відділу абонементу, потім у читальній залі бібліотекари провели для діток бібліотечний урок у формі відпочинку на казковій та художній «галявинках». 

Дітям роздали гарно ілюстровані книжки, в яких – казки, оповідання та інші твори для їхнього шкільного віку. Спочатку відбулася цікава розмова з хлопчиками та дівчатками про книгу, її роль у нашому житті.

Далі всі умовно перейшли на художню «галявинку». Діти отримали завдання: переглянувши книжки, які лежали перед ними на столах, намалювати або розфарбувати казкових героїв. Усі виконували це завдання з ентузіазмом, бібліотекари давали дитячим роботам оцінку. 

Потім звучала казка-загадка – діти шукали відгадку на предметних малюнках.

Після цього відбулася гра «пазли»: потрібно було знайти букву друковану та прописну, яка відповідає малюнку. І в цю гру діти грали охоче.

І знову маленьким школярикам, які виявили бажання бути користувачами такої солідної бібліотеки, загадали особливу загадку – а вони показали свою ерудицію… 

Наприкінці заходу дітям запропонували переглянути, які цікаві журнали є в читальній залі. Це «В гостях у казки», де є і саморобки, і рецепти, «Карамельки» з дуже цікавими загадками, журнали про домашніх улюбленців та ін.