У суботу 22 грудня в бібліотеці-філіалі №2 відбулася творча зустріч дорослих читачів з поетесою Світланою Оленець. Світлана познайомила учасників зустрічі - а це були і молоді люди, дехто з яких також пише вірші, й поважного віку - зі своїми поетичними збірками "Геометрія слів" та "Грані неба". Детальніше вона представила новішу збірку, назва якої навіяна її першою спеціальністю - математика. Переважна більшість віршів, які вона зачитала з цієї книжки, не мають рим або чітких рим; не простежуються в них і строфи. Це вірші у прозі, напрямком яких є символізм. 

Творчості поетеси властива філософія. В коротких рядках вона викладає багато філософських міркувань і висновків. 

Друга вища освіта Світлани Оленець філологічна, мова іноземна.  Але ця друга освіта не наклала такого відбитку на творчість поетеси, як перша. Світлана переконує, що математика не є сухою наукою, як вважається, геометрія і фізика також. Просто часто ці предмети нецікаво викладають. Насправді ж математика дуже цікава наука, переконує вона. 

Навіть дизайн нової книжки Світлани Оленець незвичайний - геометричний. У книжки доволі помітно зрізаний один вугол...

На завершення спілкування з читачами Світлана виконала під гітару кілька пісень - не на власні слова, а на вірші інших авторів.