19 грудня в бібліотеці-філіалі №2 знову працювала ретрокінозала. Користувачам бібліотеки показали франко-італійську кінокомедію 1968 року під назвою "Татуйований" режисера Дені де-Ля-Патеєра. У цій кінострічці головні ролі виконали Жан Габен та знаменитий комік Луї де Фюнес. Хоча ці актори грали в дуеті вже вчетверте (і, між іншим, востаннє), вони ставилися одне до одного доволі прохолодно. Як стверджують, Жан Габен вважав, що Луї де Фюнес є популярнішим, ніж він, несправедливо. Певно, його неприязнь до партнера цим і пояснювалась... Але оскільки у фільмі герої цих двох акторів одне одного "терпіти не можуть" і перебувають у конфлікті та протистоянні, реальна ситуація тільки допомогла Жану Габену та Луї де Фюнесу зіграти свої ролі переконливо.

Головні події відбуваються у старовинному замку середньовічних графів де Монтіньяків. Нащадок древнього графського роду (герой Жана Габена) веде себе ексцентрично, намагаючись відтворювати традиції та ритуали дворян середньовіччя у повсякденному житті в ХХ столітті (наприклад, щодня вранці піднімати над замком прапор під салют з рушниці, й т. д.). 

На відміну від інших фільмів з Луї де Фюнесом, ця комедія не була особливо смішною, ніхто в глядацькій залі не реготався, як бувало раніше на переглядах кінокомедій у бібліотечній ретрокінозалі. Окрім того, комедія "Татуйований" не була й настільки динамічною, як інші фільми з участю Луї де Фюнеса. Можливо, поважний і огрядний Легран (герой Жана Габена) так вплинув на маленького, худенького і зазвичай дуже рухливого, з особливо виразною мімікою коміка де Фюнеса?