5 грудня в бібліотеці-філіалі №4 відбулася зустріч з українською письменницею, літературознавцем, викладачем університету Тетяною Белімовою, яка прибула в наше місто з Києва. Тетяна Белімова викладає студентам цікавий предмет - "інтегрованість літератури в сучасне мистецтво".

Тетяна Валеріївна розповіла, як вона прийшла в літературу, почала видавати свої художні книжки (ця письменниця стала відомою завдяки конкурсу "Коронація слова", лауреатом якого стала двічі - в 2013 і 2014 роках). 

Тетяна Белімова представила свої книги, зокрема романи "Київ.ua" та "Вільний світ", збірку оповідань та новел "Трояндовий джем", а також авантюрний роман "Яйце-райце, або Мільйон на мрію", написаний у співавторстві з львівським письменником Андрієм Процайлом. Тетяна Белімова розповіла родинні історії, які вона використала при написанні книг. Згадала про цікаві оповідки своєї бабусі, котра мешкала на Трухановому острові, де зараз ніхто не живе, а до другої світової війни було велике поселення робітників річкового господарства та їх сімей. Ріка Дніпро тоді мала стратегічне значення, нею доправляли вантажі до Києва...

Тетяна Белімова відповіла на запитання читачів, які стосувалися її особистості й творчості. Також відбувся цікавий діалог письменниці з читачами про сучасну літературу загалом.