У бібліотеці-філіалі №4 відбувся літературно-музичний вечір "Ми - сильний, красивий, співучий народ!"

Ведучі заходу звернулися до присутніх із словами вдячності за підтримку у міському проекті "Бюджет участі".  Це найзнаменніша подія року у нашому бібліотечному житті. 14 шалених емоційно днів голосування! Щирість, теплі слова і неочікувана підтримка: голосували родинами, діти приводили батьків, читачі заохочували, агітували друзів, колег і фінішний акорд - 837 голосів!

Дякуємо всім - читачам, мешканцям громади, колегам і  Тамілі Андріївні, директору  міської бібліотечної системи за ініціативу, за щоденну підтримку! Ми - дійсно сильний і красивий народ!

Привітати з перемогою завітали на вечір Іван Труш, Михайло Грасименко, Віра Мотчан, Надія Коровайкіна, Марія Іванівна Спеціальна, Микола Мироненко, Микола Ляшенко, Лариса Філіпська.

Зворушлива, ніжна і водночас потужна сила романсів, магія української задушевної пісні переливалася, зігрівала серця присутніх, єднала.  Хоч би з якою піснею виходили на сцену артисти - сумною, веселою, іронічною, патріотичною - їх спів захоплював, зачаровував і не відпускав.

Кожен виступ - це море емоцій, любов до пісні і теплі щирі оплески від слухачів, небайдужих наших читачів, з люблячими серцями. Кожен з них -  яскрава особистість із тільки їм присутнім талантом. Сильні, красиві і співучі!