8 листопада в бібліотеці-філіалі №4 відбулася зустріч дорослих читачів з відомим письменником, блогером, істориком і журналістом Павлом Правим (Бондаренком). Павло Правий відомий як автор художньої фантастичної та суворої історичної прози. За фантастичний трилер він був відзначений другою премією видавництва "Смолоскип". 

У полтавській міській бібліотеці №4 Павло Правий презентував свою нову книгу під назвою "Волынская резня. Правда, которая никому не нужна" про трагедію на Волині в 1943 році. Щоб написати такий складний твір на дуже болісну історичну тему, письменник та знавець історії Павло Правий багато працював з архівними документами, вивчав свідчення очевидців подій. Він знайшов підтвердження багатьом фактам.

Людям, які читатимуть його книгу, Павло Правий пояснив, що Москва нацьковувала українських націоналістів і поляків одне на одного. З уст очевидця автор книги про волинську різню дізнався, що Сталін посилав у епіцентр трагічних подій свої партизанські загони, бійці яких мали по три комплекти різної військової форми: радянської, польської і української повстанської. Навіщо - здогадатися нескладно...

Павло Правий описав історію Другої світової війни в подробицях, про які ми не знали. 

- Темні плями в історії дуже цікаві, і коли їх починаєш аналізувати - вимальовується зовсім інша історія, - сказав письменник. 

Павло Правий розповів і про інші свої книжки. Також він пообіцяв наступного року привезти в Полтаву і презентувати в бібліотеці-філіалі №4 свою нову книжку про українську історію, яка незабаром вийде друком.