31 жовтня учні  6-го класу (ЗОШ №37) відвідали чергове засідання Кіноклубу Docudays UA та переглянули документальний фільм режисера Уельс Ван Дріль з Нідерландів «Габріель повідомляє з чемпіонату світу» (2014р). Дітям було цікаво зазирнути у життя своїх однолітків із далекої Бразилії, вони активно відповідали на запитання модератора, обговорювали ситуації, що побачили у фільмі, були відкриті та щирі у своїх судженнях.

У фільмі йдеться про бразильського хлопця Ґабріеля, який дізнається, що Світовий кубок-2014 відбуватиметься в його рідній країні. Він не здогадується, що його життя до того часу стане з ніг на голову. Аби привезти сотні тисяч уболівальників на футбольний стадіон, прокладають залізницю просто через квартал, де живе Ґабріель, будинки зносять, родини змушені переїжджати, і навіть майданчик, на якому місцеві діти грають у футбол, скоро зникне. Хлопчик обурений нерівністю у своєму місті, і він намагається захистити свої права. 

Перед переглядом фільму ми зробили вправу: записали ті основні права, що повинні виконуватись в державі по відношенню до дітей. Діти уважно подивились фільм і зауважили всі ситуації, де права порушувались, потім поділились своїми думками. З дітьми завжди цікаво спілкуватись - вони не упереджені, щирі та вже маленькі особистості, які все помічають, та роблять висновки – права людини починаються з прав дитини!