31 жовтня в бібліотеці-філіалі для дітей №9 відбувся святковий захід з урочистостями, музикою, іграми. Разом з почесними гостями - заступником міського голови Людмилою Бойченко та начальником управління культури виконкому Полтавської міської ради Ларисою Кречко бібліотекарі, користувачі та друзі бібліотеки в теплій камерній обстановці відзначали 70-річчя закладу. У читальній залі зібралося багато друзів бібліотеки, її активних користувачів. Привітати працівників бібліотеки зі святом прийшло керівництво ЦБС, колишні працівники цієї бібліотеки, педагоги, з якими співпрацює заклад. Проводити святковий захід допомагали волонтери з числа користувачів бібліотеки - ті, які виростали на очах бібліотекарів, брали активну участь у бібліотечних заходах, змалечку багато читали. На святі вони були одягнуті в костюми героїв улюблених книжок. 

Розігрувалися сценки з казок, за допомогою відеосюжетів учасники святкування простежили історію бібліотеки №9, яка розпочалася  в далекому 1948 році. Тоді ця бібліотека знаходилася в іншому приміщенні - по вулиці Пушкіна. 

Усіх присутніх з ювілеєм бібліотеки привітала заступник міського голови Людмила Бойченко. Людмила Анатоліївна вручила подарунок колективу бібліотеки – фотоапарат. З теплими словами вітання та вдячності за добросовісну і креативну роботу звернулася до працівників закладу директор міської централізованої бібліотечної системи Таміла Андріївна Дузенко, від адміністрації і профкому ЦБС працівники бібліотеки одержали стіл-трансформер. 

Голова громадської організації "Промінь світла Полтавщини" Світлана Малиш передала працівникам та користувачам бібліотеки подарунки: інтелектуальні ігри, кондитерські вироби і святкові кульки від полтавського підприємця Льва Орестовича Вериги.

На екрані бібліотекарі показували відеосюжети про те, як змінюється з роками бібліотечний простір, у яких проектах бере участь бібліотека-філіал №9, які власні проекти реалізовує.

Ще було багато привітань, подарунків, ігор, у яких охоче взяли участь і діти,і дорослі.