9 жовтня для учнів 5-7 класів КЗ ПСЗОШ №40 бібліотекарями бібліотеки-філіалу №13 була проведена літературна година «Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». Присвячена вона 100-річчю від дня народження великого педагога В.Сухомлинського.

Учні уважно слухали розповідь бібліотекаря Світлани Опришко про життєвий і творчий шлях В.О.Сухомлинського, переглянули презентацію про нього. За біографією В.Сухомлинського школярі відповідали на запитання вікторини «Учитель добра і краси».

Бібліотекар Людмила Артюх прочитала дітям етичні оповідання  Сухомлинського - письменника та уривки з книги «Батьківська педагогіка» і обговорила їх з дітьми. Василь Олександрович вчив дітей не лише бачити красу, а й самим ставати її творцями, красивими душею, вчинками, насамперед справжніми людьми. Завершився захід переглядом літератури «Серце, віддане дітям».

Сухомлинський заповідав поспішати робити добро, щоб тепло сердець зігрівало всіх добрими вчинками. Бібліотекарі закликали учнів бути гідними його заповідей і тоді наш світ стане світлішим і добрішим.